GENEL Haber Girişi : 25 Ekim 2023 12:11

Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi yeni dönem kayıtları başladı

Çalışmalarını “Aile Her Şeydir” prensibiyle sürdüren Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi’nde, 2023 - 2024 eğitim ve atölye hizmetleri yeni dönem kayıtları başladı.

Eğitimi yalnızca okuldan ibaret görmeyen, hayatın her anının eğitim olduğunun farkında olan 2 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza yetişkin, çocuk, ebeveyn- çocuk seçenekleriyle eğitimler, tek oturumluk ve uzun süreli atölye faaliyetleriyle birçok farklı alanda sanat, oyun, değerler eğitimi, felsefe ve psikoloji temelli hizmetler veriliyor.

DETAYLAR VE KAYIT EYÜPSULTANLI MOBİL UYGULAMASINDA

2 yaş ve üzeri tüm vatandaşlarımıza ücretsiz hizmetlerin verileceği Aile Akademisi’ne Eyüpsultanlı mobil uygulaması indirilerek kayıt olunabiliyor. Eyüpsultanlı Mobil uygulaması içerisinden Aile Akademisi linkine tıklayarak eğitim ve atölyelere kayıt olabilirsiniz.

Aile Akademisi Kayıt Otomasyonunda kim için kayıt isteniyorsa o kişinin bilgileri girilmelidir. Örneğin; çocuk ve ebeveyn-çocuk atölyelerine çocuğun kişisel bilgileriyle kayıt olunurken yetişkin atölyelerine yetişkin bireylerin kişisel bilgileriyle kayıt olunmalıdır.

AİLE AKADEMİSİ’NİN HİZMET VERECEĞİ LOKASYONLAR

Afife Hatun Kültür Evi - Eyüp Merkez

ESA ANAOKULU - Karadolap Mah.

ESADEM - Eyüp Merkez

Göktürk Gençlik ve Kültür Sanat Merkezi

Online Hizmetler

 

Dileyen vatandaşlar 0212 440 15 50 numaralı telefondan detaylı bilgi alabiliyorlar.