Mehmet Yücepur Ramazan Ayını Kutladı

Mehmet Yücepur Ramazan Ayı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

  • 04 Mayıs 2019 14:36
  • A
  • A

Ramazan ayının bütün İslam âlemine ve insanlığa hayırlı olmasını Allah'tan niyaz ediyorum. Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı af, mağfiret ve bereket ayı olan, `Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluştur` diye müjdelenen Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan ayı, tutulan orucuyla, akşamları iftarıyla, verilen fitre ve zekâtıyla ibadetlerle dolu bir aydır. Bu ibadetler dolayısıyla Ramazan, ayların en bereketlisidir. Mübarek Ramazan ayı, Müslümanlar için el ele vermek, kaynaşmak ve yekpare olmak için bir vesiledir. Bugüne kadar birlik ve beraberlik örneği gösteren değerli Eyüpsultan halkının, bundan sonra da aynı beraberliği göstererek ihtiyaç sahiplerine ellerini uzatıp bu mübarek aydan istifade edeceklerine inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Eyüpsultan halkı olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan ayını tebrik ediyor esenlikler diliyorum.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.