GENEL Haber Girişi : 20 Mart 2024 17:05

ÇEDF DAYANIŞMA GECESİNDE EMEL BİLENOĞLU’NA SICAK KARŞILAMA

ÇEDF DAYANIŞMA GECESİNDE EMEL BİLENOĞLU’NA SICAK KARŞILAMA
İYİ Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Çağdaş Erzurum Dernekler Federasyonu ÇEDF’in dayanışma gecesine katılan Bilenoğlu gecede ilgiyle karşılandı. Son 5 yılda Erzurum’lu vatandaşlarla sıkı ilişkiler geliştiren Bilenoğlu ÇEDF üyesi vatandaşlardan da büyük ilgi gördü.

 

Meclis üye listesinde Erzurum’luların yakından tanıdığı Serpil Genç ismine yer veren Bilenoğlu Erzurum’lulara verdiği değerin de altını çiziyor.

 

 

YORULMAK NEDİR BİLMİYOR!


Seçim döneminin belki de en aktif adaylarından biri olan Emel Bilenoğlu, günün her saatini Eyüpsultan halkıyla birlikte geçiriyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Eyüpsultan Gençlik Derneği ile bir araya gelip gençlerin sorunlarını ve isteklerini dinleyen Bilenoğlu, gençleri çok onemsediğini, Eyüpsultan’lı gençler için bir çok projesi olduğunu en önemlisi ise Eyüpsultan’da genç işsizliğini bitirmek konusunda kararlı olduğunu gençlere iletti.

 

 

Gençlerle buluşmasının ardından soluğu Erzurum Çat Işkınlı Köyü derneğinde aldı. Derneklerle de yakından ilgilenen Bilenoğlu temaslarının ardından Giresun Tirebolu Seku Köyü derneğinin düzenlediği etkinliğe katıldı.