GENEL Haber Girişi : 26 Şubat 2024 11:34

EMEL BİLENOĞLU "EVİNDE" İLGİ SELİ İLE KARŞILAŞTI!

EMEL BİLENOĞLU
Seçim çalışmalarını en yoğun sürdüren adayların başında gelen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, kendi oturduğu mahalle olan, "evim" dediği Kemerburgaz'daydı.

5 yıl boyunca kurduğu temaslar ve yaşadığı mahallenin çevresiyle her zaman ilgili olan Emel Bilenoğlu'na gösterilen yoğun ilgi dikkatlerden kaçmadı.

 

 

MANDA SÜTÜ ve TURŞUSUYLA MEŞHUR KEMERBURGAZ'DA, YAKINDA SÜT BULMAKTA GÜÇLÜK ÇEKECEĞİZ.


Halkla yaptığı sohbetlerde özellikle Eyüpsultan'ın köylerinde yapılan manda sütü üreticiliğinin yeni imara açılan alanlar sebebiyle oldukça azaldığını söyleyen Bilenoğlu, yakında manda sütü üretiminin çok daha azalacağını beklediğini belirtti. Eyüpsultan manda sütü üreticiliğinde Türkiye çapında son yıllara kadar oldukça büyük bir hacime sahipti.

 

KEMERBURGAZ'DAN 3 MECLİS ÜYESİ ADAYI, 1 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI!


Esnaf ile buluşmalarında özellikle Kemerburgaz'dan 3 önemli ismi meclis üyesi listelerine yazdıklarını belirten Bilenoğlu, Kemerburgaz'lı 3 Meclis üyesi adayı ve 1 belediye başkan adayıyla temsil oranının ne kadar yüksek olacağının altını çizdi

 

 

KARADENİZLİ KADINLAR EMEL BİLENOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ


Kemerburgaz Karadenizliler Derneği'nin kadın üyeleriyle bir araya gelen Emel Bilenoğlu, mahallenin sorunlarını ve sorunlara getirecekleri çözümleri anlattı. Kadınların desteğini çok önemseyen Bilenoğlu, özellikle en büyük projelerinden biri olan Eyüp Sevgi Kart ile, kadın istihdamına öncelik vereceklerini ve kadınların finansal özgürlüğe kavuşarak ev ekonomisine katkı sunabilecekleri fırsatlar yaratacaklarını belirtti.