SİYASET Haber Girişi : 16 Şubat 2024 23:12

EMEL BİLENOĞLU EYÜPSULTAN'I KARIŞ KARIŞ GEZMEYE DEVAM EDİYOR.

EMEL BİLENOĞLU EYÜPSULTAN'I KARIŞ KARIŞ GEZMEYE DEVAM EDİYOR.
Seçim çalışmaları kapsamında halkla buluşmalarını sıklaştıran İyi Parti Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, geçtiğimiz günlerde Akşemsettin Mahallesinde esnaf ve halkla bir araya geldi.

Akşemsettin Mahallesi'nde 2 gün geçiren Bilenoğlu, esnafın sorunlarını dinleyip, sorunlara çözüm getirecek projelerini paylaşırken, özellikle mahalle halkı tarafından yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Esnaf en büyük sorun olarak Cengiz Topel Caddesi'nde yapılan düzenlemeyi dile getirdi.

 

 

Emel Bilenoğlu; "Esnafın ve vatandaşın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmadan yapılan düzenlemeler, gördüğünüz gibi faydadan çok zarar verebiliyor. Oysa ki, mahalle sakinlerinin beklentileri ve ihtiyaçları göz önüne alınmış olsaydı daha farklı bir Cengiz Topel Caddesi görmemiz mümkün olabilirdi." şeklinde konuştu.

 

 

Cengiz Topel Caddesi gezilerinin ardından, Akşemsettin Mahallesi'nde bulunan Parseller Spor Kulübü'nü ziyaret eden Emel Bilenoğlu, kulup başkanı ve yönetimiyle kulüplerinin geleceği adına fikir alışverişinde bulundu.

 

 

Spor kulüplerinin tamamını ziyaret etmeyi hedefleyen ve onlarla ilişkilerini her zaman iyi tutan Emel Bilenoğlu bu konuda oldukça hassas. Çocukların gelişim sürecinde spor kulüplerinin sağladığı faydayı çok önemseyen Bilenoğlu, belediyelerin kulüplere daha fazla destek vermesi gerektiğini, kulüplerin günlük ihtiyaçlardan çok spora odaklanmalarının ve sporcu gençler yetiştirmesinin daha önemli olduğunu Parsaller Spor Kulübü'nde yeniden dile getirdi.