GENEL Haber Girişi : 30 Aralık 2023 10:52

İBRAHİM YILDIRIM’DAN YENİ YIL MESAJI

İBRAHİM YILDIRIM’DAN YENİ YIL MESAJI
İYİ Parti Eyüpsultan Belediyesi Meclis üyesi İbrahim Yıldırım Yeni yıl mesajı yayınladı.

İYİ Parti Eyüpsultan Blediyesi Meclis Üyesi İbrahim Yıldırım 2024’ün sağlıklı, huzurlu ve umut dolu bir yıl olması temennisinde bulunarak şu ifadelere yer verdi;Yeni bir yıla beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Öncelikle, 2024 yılının, ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini, yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını diliyorum.

 

Yeni yılın, önceki yıllardan daha bereketli daha huzurlu ve mutluluk içinde geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması en büyük temennimizdir.

 

 Umutlarımız, beklentilerimiz ve ulaşmak için çaba gösterdiğimiz hedeflerimiz, gelecekle aramızda en güçlü bağdır. Geleceğe olan umudumuzu ve inancımızı yitirmemeli, daha iyiye ulaşmak için daha çok çaba göstermeliyiz.

 

Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken 2024 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz.

 

Bu vesile ile 2024 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm halkımızın yeni yılını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”