SİYASET Haber Girişi : 12 Şubat 2024 23:14

İYİ PARTİ'DE SEÇİM ÇALIŞMLARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

 İYİ PARTİ'DE SEÇİM ÇALIŞMLARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR
31Mart yerel seçimlere sayılı günler kala İYİ Parti, Eyüpsultan’daki seçim çalışmalarına ağırlık verdi.

İstanbul Belediye Başkan adayı Buğra Kavuncu, Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Emel Bilenoğlu’nun seçim çalışmalarına destek vermek için tüm gün Eyüpsultan’daydı.Seçim çalışmaları için Eyüpsultan’a gelen İYİ parti İBB adayı Buğra Kavuncu’yu Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Emel Bilenoğlu, İYİ parti Eyüpsultan İlçe Başkanı İbrahim Yıldırım ve İlçe yöneticileri karşıladı.

 


İLK DURAK FAHRİ KORUTÜRK CADDESİ VE EYÜPSULTAN’IN HAFIZASI METİN TÜRKMENOĞLU MÜZESİ 


İl Başkanı Yücel Coşkun, Genel İdare Kurulu Üyesi Bilal Uzun’unda eşlik ettiği seçim çalışmaları, Fahri Korutürk caddesinde bulunan esnaf ziyaretleri ile başlanıldı.  Cadde esnafı tarafınca sevgi ile karşılanan Buğra Kavuncu ve Emel Bilenoğlu’nun ikinci durağı, Eyüpsultan’ın hafızası olarak bilinen Metin Türkmenoğlu Fotoğraf Müzesi oldu. Rahmetli Metin Türkmenoğlu’nun meslek hayatı boyunca çektiği önemli fotoğrafları, mesleğe başladığı ilk günden son güne kadar kullandığı ve bugün müzede sergilenen ekipmanları, oğlu Şener Türkmenoğlu rehberliğinde inceleyen partililerin bir sonraki durağı, İstanbul Mobilyacılar Çarşısı MODESA oldu. Burada esnafın sorunlarını dinleyen Buğra Kavuncu, 31 Mart sonrası hayata geçirecekleri projeler hakkında da bilgi verdi. 

 

BUĞRA KAVUNCU VE EMEL BİLENOĞLU CEM EVİNDE 


Seçim çalışmaları için Eyüpsulta’a gelen İyi Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Buğra Kavuncu, İl Başkanı Yücel Coşkun, Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Emel Bilenoğlu ile birlikte Pirsultan Abdal Kültür Derneği Eyüp şubesi Alibeyköy Cem evini de ziyaret ettiler. 

 


Cem Evi ziyaretinde Dede Hüseyin Güzelgül tarafınca karşılanan heyetin bir sonraki durağı, EMÜDER oldu. Eyüpsultan Müteahhitler Birliği başkanı ve yönetimi tarafınca kabul edilen İYİ parti heyetinin çalışmaları yapılan ev ziyaretleri ile son buldu.