GENEL Haber Girişi : 10 Mart 2024 12:35

KERİM GÜL'DEN RAMAZAN AYI MESAJI!

KERİM GÜL'DEN RAMAZAN AYI MESAJI!
CHP Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Kerim Gül, Ramazan ayı münasebetiyle mesaj yayımladı.

 

Kerim Gül mesajında şunları söyledi:" Tüm insanları huzur ikliminde buluşturarak, milletimizin paylaşma, yardımlaşma, birlik ve beraberlik gibi hasletlerinin artmasına vesile olan Ramazan ayı yuvalarımıza bolluk bereket, huzur getiren mübarek bir aydır.  


 
Kültürümüzün ve sahip olduğumuz değerlerimizin en güzel örneklerini göstererek, Ülkenin barış ve mutluluğuna katkı sağlama kararlılığımızı yineleyeceğimiz bu aylarda zengin-fakir,  genç-yaşlı aynı sofrayı paylaşmak, aynı saflarda durmak, birliğimizi, manevi huzurumuzu anlamlı hale getirerek, bizleri daha da güçlü kılacaktır.


 
Manevi huzuru bulduğumuz Ramazan ayının ruhu ile kardeşlik duygularını asırlar boyunca en iyi şekilde yaşamış, insani hasletlerimizi, kadim değerlerimizi nesilden nesile aktaran bir milletin mensupları olarak, maddi ve manevi güzelliklerin yaşandığı bu ayda halkımızın ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatarak, onlarla dayanışma içersinde olacaklarına inanıyorum.

 

İyiliklerin, güzelliklerin paylaşılarak çoğaltılması, yaşatılması ile Ülkemizde ve ilçemizde Ramazan ayının sağlık, huzur ve güven içerisinde geçmesini temenni ediyor, tüm islam alemine hayırlı ramazanlar diliyorum"dedi.