SİYASET Haber Girişi : 06 Şubat 2024 11:07

ÜMİT ÖNER MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU

ÜMİT ÖNER MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU
Göktürk Kemerburgaz İş İnsanları Derneği Başkanı aynı zamanda Gazete Göktürk, Göktürk Dergisi ve Anne Çocuk Dergisi İmtiyaz Sahibi Ümit Öner yerel seçimlerde Ak Parti’den Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olduğunu açıkladı açıkladı.

Uzun süredir Ak Parti için Eyüpsultan bölgesinde çalışmalar yapan Ümit Öner, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti Belediye Başkan adayı ve mevcut başkan Deniz Köken ile çalışmak için aktif siyasetin içinde olmaya karar verdi. Ak Parti Eyüpsultan Belediyesi Meclis üyesi aday adayı olarak yola çıktı.

 


 

Ümit Öner ve Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken Bölgede ki medya kuruluşlarının ve STK’ların desteğini alan Ümit Öner “Sayın Deniz Köken başkan ile siyaset arenasında olmayı istiyorum. Kazanın Deniz Köken ve Eyüpsultan olması için, istikrarın ve Belediye hizmetlerinin devamı için böyle bir karar aldım” dedi.

 


 

Ümit Öner ve Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu Adaylık sürecinin başlamasıyla daha sıkı bir çalışma temposuna gireceklerini ve seçmeninde desteğini alarak Ak Parti Belediyeciliğinin bir  Eyüpsultan’lı olarak Belediye Meclisinde yer almak için çalışacağını söyleyen Ümit Öner “Kazanan Eyüpsultan olsun” dedi.