SİYASET Haber Girişi : 01 Şubat 2024 09:28

VE EMEL BİLENOĞLU SAHADA

VE EMEL BİLENOĞLU SAHADA
31 Mart'ta yapılacak yerel seçim çalışmaları tüm siyasi partiler adına devam ediyor.

Herkesin merakla beklediği isim ise sahaları iyi kullanan, halkta ciddi bir karşılığı olan Emel Bilenoğlu'nun ne zaman start vereceğiydi.

 

 

İYİ parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Emel Bilenoğlu, seçim startını üyesi de olduğu Atatürk Düşünce Derneği Eyüpsultan şubesini ziyaret ederek başladı.

 

 

Şube Başkanı Yıldıray Eser ve dernek üyelerinin ilgiyle karşıladığı Emel Bilenoğlu, " Atatürkçü Düşünce Derneği'nin benim nezdinde çok özel bir yeri vardır. Bu sebeple Eyüpsultan yolculuğumuzun ilk startını buradan vermek benim için çok önemli ve bir o kadarda kıymetlidir. Bize kapılarını ve gönüllerini açan tüm Atatürkçü üyelerimize şube başkanım Sayın Yıldıray Eser'in nezdinde teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

 

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Eyüpsultan Şube Başkanı Yıldıray Eser'de, ziyaretlerinden dolayı Emel Bilenoğlu'na teşekkür etti. Yıldıray Eser, " üyesi olduğunuz kurumumuza  gelerek seçim startını vermiş olmanız bize mutluluk katmıştır. Toplumumuz nezdinde size gösterilen teveccühün ne denli yüksek olduğunu yakinen biliyoruz. Bu teveccühün sizlere ve özellikle Eyüpsultan halkına çok güzel sonuçlar getireceğinden kuşkumuz yoktur. Yolunuz açık olsun" ifadelerini kullandı.

 

 

Yerel seçim startını Atatürkçü Düşünce Derneği ziyareti ile başlayan Emel Bilenoğlu, ziyaret sonrası da Alibeyköy Atatürk  caddesi ve Vardar Bulvarında bulunan esnafları ziyaret ederek devam etti.

 

 

Bilenoğlu'nun gün sonu durağı ise Gostivarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği oldu.

 

 

Dernek Başkanı Orhan Sipahi ve yönetim kurulu tarafınca sıcak karşılanan Emel Bilenoğlu 2019 dönemin de yürüttüğü seçim çalışmalarının da üstüne katarak bir seçim çalışması yürüteceğini göstermiş oldu.