• yeşil vadi, iç
GENEL Haber Girişi : 30 Ağustos 2021 11:46

ALİ ÖZTÜRK’TEN 30 AĞUSTOS MESAJI

Kemerburgaz Kent Ormanı Yeşil Vadi Cafe İşletmecisi Ali Öztürk 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

 Ali Öztük, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyetimiz için eşsiz bir tarihi daha kutluyoruz bugün. Bin bir zorlukla yürütülen mücadelenin en önemli yapı taşlarından biri olan 30 Ağustos zaferi bir son olmadı, tam tersine bağımsız ve özgür bir Türkiye Cumhuriyeti için yeni bir başlangıçtı.

 

Bu zafer; bütün yokluklara, imkânsızlıklara rağmen yüreği vatan sevgisi ve imanla dolu ordumuzun, milletle kenetlenerek gösterdiği büyük kahramanlıkların ve şanlı mücadelenin sonucunda elde edilen büyük bir zaferdir.


Aziz milletimiz bu zaferle, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendini tarih sahnesinden silmek isteyen emperyalistlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş; hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden taviz vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya ilan etmiştir.

 

Bilinmelidir ki, dün olduğu gibi bugün de milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emanetin sorumluluğunu milli birlik, beraberlik şuuru içinde hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir.

 

Bu duygularla, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yılını tebrik ediyor, başta Gazi Mustafa Kemal Paşa ve silah arkadaşları olmak üzere bu zaferi bize armağan eden Milli Mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı ulusumuza kutlun olsun