GENEL Haber Girişi : 08 Nisan 2024 13:06

SAYAR YAPI’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

SAYAR YAPI’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
​​​​​​Sayar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Müteahhit ve İş İnsanları Derneği Başkan Yardımcısı Abdülkerim Sayar, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Bayramların birlik ve beraberlikten yana tüm değerlerimizi bir kez daha hatırlatan kutsal günler olduğunu söyleyen Sayar, “Tüm müşterilerimiz ve Eyüpsultanlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

 

Sayar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Sayar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

Onbir ayın sultanı mübarek Ramazan ayını manevi huzurla idrak ederek; dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en yüksek düzeyde yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bayramlar; mutlulukların paylaşıldığı, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.

 

Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu güzel günde; kırgınlıkların, dargınlıkların, zihnimizden ve davranışlarımızdan sökülüp atılmasını diliyorum. Hiçbir ayrım gözetmeksizin güçsüzün, muhtacın yanında olma anlayışıyla, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak, yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, bitap düşmüş yüreklerin onarılmasını ve yetimlerin, gariplerin kimsesizlerin tebessümüne vesile olunmasını temenni ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Eyüpsultanlı hemşehrilerimin ve aziz milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlarken, tüm insanlığa barış, kardeşlik, hoşgörü ve huzur getirmesini temenni ediyorum.